The world will not accept dictatorship or domination.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome in Delain!
A leader leads by example, not by force. A lie is a lie. Just because they write it down and call it history, doesn’t make it the truth. We live in a world where seeing is not believing where only a few know what really happened.We live in a world where everything you know is wrong.
Have fun!
Вход

Забравих си паролата!

BGtopГласувай за тази страница в Българския ТОП Топ класация МегаРейтинг RealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.com
Admins;
Wilson Bethel
Mirasleva Flemming
Mods;
Alexandra Anennkova
Nick Morow
James Rhett
Latest topics
» He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) EmptyНед Юли 14, 2013 6:05 pm by Alexandra Anennkova

» Aphrodite and James
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) EmptyЧет Юли 11, 2013 1:33 pm by Aphrodite Belikova

» Tell a story that I cannot bear to hear, Just 'cause I said it, it don't mean I meant it
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) EmptyПон Юли 08, 2013 7:10 pm by JOKER.

» and I feel the fire burning deeper in my soul.. // daniel & ekaterina;
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) EmptyНед Юли 07, 2013 7:55 pm by daniel moore.∞

» Aphrodite and Charlotte
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) EmptyСъб Юли 06, 2013 8:19 pm by Charlotte Romanova.

» when the queen of the chaos met the real king
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) EmptyСъб Юли 06, 2013 5:13 pm by .amelia.

» Админи , модератори , потребители
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) EmptyВто Юли 02, 2013 6:12 pm by W.Bethel

» Права и задължения на модераторите
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) EmptyВто Юли 02, 2013 6:12 pm by W.Bethel

» Какво е РПГ
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) EmptyВто Юли 02, 2013 6:11 pm by W.Bethel

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) D000След твърде хладното начало на лятото , температурите навън постепенно се повишават.Слънцето ще топли Делейн в продължение на много дни и облаците почти няма да се показват. Времето няма да бъде много горещо , но нито и студено .. Температурите ще са по-ниски от характерните за месеца , но всички ще са доволни от това , понеже никой не харесва прекалената жега. И въпреки че дните в Делейн ще са слънчеви и приятни , както винаги нощите ще са студени.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 31, на Чет Юли 11, 2013 12:54 pm
Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар


He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Нед Юли 07, 2013 10:12 pm

Стоеше там, а тя просто мърдаше ръцете пред лицето и. Раздразнена, въздъхна, но точно тогава видя познат силует и лицето и се озари:

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_mowaqlr4lJ1softpoo1_500

-Александър..-каза тихо и глупавата фотографка отмести ръцете от лицето и..
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Пон Юли 08, 2013 11:14 am

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_moz750WKEv1qf12z1o6_250
-Красавице! - усмихна се той, запътвайки се към стройната русокоска, без да го интересува, че може да наруши снимките. - Знаех, че ще те открия тук.Надявам се, че не преча...
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Пон Юли 08, 2013 11:22 am

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_lvo41ueyZP1r4xxljo1_400

-Не мога да повярвам, че си тук..-изписка тя и го прегърна..
-Разбира се, че не..даже може да ни направят няколко общи снимки-добави тя и се засмя.-Как ме намери?
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Пон Юли 08, 2013 11:32 am

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_mo7401rHdF1qio7rzo4_r1_250
-Искаш да ти издам триковете си ли? - поклати с усмивка глава. - Липсваше ми, толкова ли е трудно да го повярваш?
-Всъщност, предпочитам да те гледам отстрани.Достатъчно си красива и без мен до себе си.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Пон Юли 08, 2013 6:23 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_mpdga8ZxeI1s83azoo1_250
-Да, но когато си до мен, ще бъда още по-красива..-каза тя и отново се усмихна..Стояха и се усмихваха един на друг, когато фотографите започнаха да ги снимат крещейки, че искат да бъде в такава естествена ситуация..
-Казах ти, Александър..-добави тя..
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_moj4xrEp5J1s3wq36o1_500
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Пон Юли 08, 2013 6:40 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_inline_mlarkdNTSB1qz4rgp
-Ти си малък дявол, знаеш ли? - засмя се мъжът.След това неочаквано я грабна, прокарвайки ръката си под колената й и я вдигна. - Ще ти издам една тайна.Ревнувам от фотографите, за това ще те отвлека.
И без да му пука, се отправи някъде настрани, носейки Александра.
-Не приемам отказ.Вече си моя пленница.Днес, ще правя каквото поискам с теб.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Пон Юли 08, 2013 6:45 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_mo9xd5p7Nj1softpoo1_500
-Аз, дявол..изобщо няма такова нещо..-каза му тя опитвайки се безуспешно да иронизира. Говореше, през смях премесен с тихи подобия на писъци. Изобщо нямаше на против да я отмъкнат от тези снимки, особено щом го правеше Александър..
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_inline_mn0c5uJjKi1qz4rgp
-Ревнивко..-каза му тихо тя настанявайки се удобно в ръцете му, тя обгърна шията му с нейните.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Пон Юли 08, 2013 7:20 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_moggubT9e71ssf1dio2_250
-Единствено теб те ревнувам.Забрави ли, че си малката ми сестричка, за която винаги трябва да се грижа? - подметна той с нескрита ирония в гласа.Тя бе нещо повече от сестра за него и той го знаеше.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Пон Юли 08, 2013 7:35 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_mnb5iz05dr1softpoo1_500
-Ооо..не ми минавай с тези Александър..-смъмри го тя. На около половин километър далеч от снимките, зад едно здание в скалите, той я пусна..
-Достатъчно съм голяма вече..-продължи тя, но изведнъж изпита огромната нужда да го прегърне и то силно..
-Не съм те виждала от толкова време..-каза тя и го прегърна..здраво..
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Пон Юли 08, 2013 7:40 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_inline_ml7ie2X72H1qz4rgp
-Това твоят начин за "липсваш ми" ли беше? - усмихна се мъжът, притискайки леко тялото й към своето. - Винаги можеше да ми се обадиш, но ти никога не го направи.Отчасти вината е и твоя.Но погледнато от друга страна...аз съм задник, защо бих ти липсвал?
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Пон Юли 08, 2013 7:47 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_mgc6lu2L5o1rqe5zko1_500
-Млъкни..ти не си задник..разбра ли..!!-повиши му тон тя, вдигайки поглед към очите му..-Твърде много ужасни неща ми се случиха..и за няколко години изгубих връзка със света..-допълни тя и през главата и минаха всички онези гадости.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Пон Юли 08, 2013 7:51 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_inline_mlarjzmV8a1qz4rgp
"Попитай съпругата ми и ще разбереш, че сте на различни мнения." - помисли си той, но не го изрече на глас.Вместо това отново се засмя, поклащайки леко глава.
-Ще споделиш ли или предпочиташ цял ден да ти досаждам?
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Пон Юли 08, 2013 7:59 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_inline_mn24d3GHgQ1qz4rgp
-Хмм..нека помисля..-каза тя и леко се замисли..
-И без това ще си мой цял ден...Нека говорим после, когато се махнем от този плаж..или поне когато съм поне малко по-облечена..-каза тя и погледна тялото си, закрито само от оскъдните бански.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Пон Юли 08, 2013 8:12 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_mns3t9LQCF1rnyrk5o3_250
-Е, точно за цял ден, не може да се каже, но определено ще ти отделя поне половината.И... - огледа я, като по лицето му пропълзя лек намек за порочна усмивка. -...не се труди излишно, харесва ми това, което виждам.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Пон Юли 08, 2013 8:18 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_mh2fixEJGp1r00jioo1_500
-Ахх тии..-извика му тя и го плесна през гърдите..
-Как смееш да не ми отделиш цял ден..-каза му тя правейки се на обидена, но същевременно от вътре я напираше на смях.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Пон Юли 08, 2013 8:30 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_mo0a63qpzJ1rjhka5o4_250
-Не забравяй, че имам съпруга, Алекс.И макар чувствата ни да са далеч от такива каквито би трябвало да бъдат, трябва да положа поне някакви усилия не мислиш ли?
Обгръщайки раменете й с ръце, вече по-тихо я подкани:
-Добре, застудя, отиди и се облечи преди да съм решил да изневеря на собствената си съпруга.Бързо.
Думите му прозвучаха сериозно, точно както искаше, макар някъде дълбоко в тях да се усещаше лека нотка на шега.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Пон Юли 08, 2013 8:51 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_inline_mn0dalVYFT1qz4rgp
-Чудно ми е дали си способен на такова нещо..-каза тя и се направи на приятно изненадана..След усмивката, която се разкриви по лицето му тя се дръпна.
-Добре..няма да предизвиквам съдбата..Връщам се след минутка..-каза тя и се затича към съблекалните..смъмриха я че си тръгва, но така се налагаше..след което отново се върна при Александър..
-Е..похотливецоо.-какво ти се прави..?
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Пон Юли 08, 2013 8:59 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_mnxlhjhyge1qdj5jco2_250
-Мм...нека помисля.Какво ще кажеш да отидем да хапнем нещо, а през това време ще ми разкажеш какво ти се е случило и чии задник трябва да сритам заради това?
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Пон Юли 08, 2013 9:07 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_inline_mmv3nfe4dc1qz4rgp

-Оо ето тук сме на едно мнение..И за храната и за ритането на проклетия му задник..-каза тя, надявайки се да не е чул това за задника, но по физиономията му разбра, че номерът не е минал.
-Добре..заведи ме да хапнем някъде..-каза тя и го подхвана под ръка.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Пон Юли 08, 2013 9:20 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_mnikemoJx91qbndjvo1_250
-О, значи е той.Картината започва да ми се изяснява.
Естествено, че щеше да бъде намесен мъж.Ако не бе така, едва ли би му отдала чак такова значение.
-Видях, че наскоро са отворили нов китайски ресторант.Тъкмо ще можеш да наръгаш въображаемия му образ с някоя от пръчките.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Пон Юли 08, 2013 9:27 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_inline_mmyt6haYMP1qz4rgp
-Ще бъде от поза на психиката ми, но докато не видя този задник зад решетките или някъде под земята няма да се успокоя..-каза тя и се засмя..Знаеше колко ужасно звучи сега..Това не бе тя..да пожелава смъртта на някого.
-Нали това се прави след изнасилване..вкарват ги в затвора..-измрънка съвсем тихо тя и в същия този момент съжали че е размишлявала на глас след като видя ужасеното му лице и стъписаното тяло, стоящо пред нея. Александър се бе заковал на място, втренчил очи в нея.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Пон Юли 08, 2013 9:41 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_mnikemoJx91qbndjvo5_r1_250
-Той какво?
В първият момент не можеше да повярва на това, което бе чул.А с всяка следваща секунда, усещаше как се вбесява все повече и повече.
-Защо не ми каза?!Защо не...Ще го убия!Кажи ми кой е Алекс, трябва да ми кажеш!
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Пон Юли 08, 2013 9:50 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_mghpsxcubr1r00jioo1_500
-Исках, но не можех..разбери ме..не можех да ти го причиня..-каза тя опитвайки се да не заплаче, а това да задържи гласа си спокоен, беше още по-трудно..
-Той заплаши ме..Знаеше всичко за теб..адрес, телефон, името на съпругата ти..не можех..как щях да ти кажа, като знам как ще рейгираш..Не можех да рискувам ничии живот, защото той го е правел..десетки пъти..без да му мигне окото, а докато се усетя вече лежах в канавка до пътя..-говореше тя,а гласът и започна постепенно да трепери.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Пон Юли 08, 2013 9:59 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_mn0sfouK8l1qmidw7o5_250
-Какво ще ми направи?Ще дойде и ще изнасили и мен ли? - опита се да контролира гласа си. - За бога, Алекс, нима не знаеш колко извратен мога да стана, стига някой да ме ядоса подобаващо?Мислиш ли, че някой като него, който използва страха като преимущество, може да ми стори нещо?
Придърпа я към себе си, прегръщайки я.
-Кой е той, Алекс?Кой ти го причини? - прошепна тихо, допирайки устните си до главата й. - Кажи ми, малката, ще го накарам да си плати за всичко, което ти е причинил.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Пон Юли 08, 2013 10:22 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Tumblr_inline_mkee0ouYKw1qz4rgp
Непосилно бе за нея да сдържа сълзите си и когато той я прегърна тя просто рухна..Сълзите се стичаха между хлипанията и, а през главата и отново се въртеше онази нощ..
-Точно за това, Алекс..Точно защото знам как откачаш, когато някой те ядоса качествено..не исках да се забъркваш в проблеми заради мен.., а сега когато знаеш..просто го остави така..аз се опитвам да живея с всичко това..-каза тя следейки всяка една секунда от реакциите му.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите