The world will not accept dictatorship or domination.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome in Delain!
A leader leads by example, not by force. A lie is a lie. Just because they write it down and call it history, doesn’t make it the truth. We live in a world where seeing is not believing where only a few know what really happened.We live in a world where everything you know is wrong.
Have fun!
Вход

Забравих си паролата!

BGtopГласувай за тази страница в Българския ТОП Топ класация МегаРейтинг RealTop.net Гласувай за мен в BGTop100.com
Admins;
Wilson Bethel
Mirasleva Flemming
Mods;
Alexandra Anennkova
Nick Morow
James Rhett
Latest topics
» He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 EmptyНед Юли 14, 2013 6:05 pm by Alexandra Anennkova

» Aphrodite and James
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 EmptyЧет Юли 11, 2013 1:33 pm by Aphrodite Belikova

» Tell a story that I cannot bear to hear, Just 'cause I said it, it don't mean I meant it
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 EmptyПон Юли 08, 2013 7:10 pm by JOKER.

» and I feel the fire burning deeper in my soul.. // daniel & ekaterina;
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 EmptyНед Юли 07, 2013 7:55 pm by daniel moore.∞

» Aphrodite and Charlotte
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 EmptyСъб Юли 06, 2013 8:19 pm by Charlotte Romanova.

» when the queen of the chaos met the real king
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 EmptyСъб Юли 06, 2013 5:13 pm by .amelia.

» Админи , модератори , потребители
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 EmptyВто Юли 02, 2013 6:12 pm by W.Bethel

» Права и задължения на модераторите
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 EmptyВто Юли 02, 2013 6:12 pm by W.Bethel

» Какво е РПГ
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 EmptyВто Юли 02, 2013 6:11 pm by W.Bethel

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 D000След твърде хладното начало на лятото , температурите навън постепенно се повишават.Слънцето ще топли Делейн в продължение на много дни и облаците почти няма да се показват. Времето няма да бъде много горещо , но нито и студено .. Температурите ще са по-ниски от характерните за месеца , но всички ще са доволни от това , понеже никой не харесва прекалената жега. И въпреки че дните в Делейн ще са слънчеви и приятни , както винаги нощите ще са студени.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 31, на Чет Юли 11, 2013 12:54 pm
Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Календар Календар


He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Вто Юли 09, 2013 4:34 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_mmo4q8OQdJ1rwpn15o1_250
-Да го оставя така? - повтори мъжът толкова тихо, че почти бе невъзможно той самият да се чуе. - Ако не се забъркам в проблеми заради теб, заради кой друг?Не разбираш ли, че ти си единственият човек за когото ми пука истински?
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Вто Юли 09, 2013 5:55 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 600full-my-profile
-Знаеш колко те обичам, и аз знам ти колко ме обичаш..Беше преди две години..-каза тя през сълзи, стискайки лицето му в ръцете си.
-Наясно съм,че не ти пука преди колко време е било и че искаш само и единствено да го накараш да си плати...и аз го искам повече от всичко, но е твърде егоистично да го искам от теб...Това искаше майка преди да умре..какво ще правя,ако си в някой изпаднал затвор...Какво, Алекс...?  Как ще живея с още една вина? -говореше тя ..мъчейки се да не плаче, гледайки гневното му лице,полудяло от ярост.


Последната промяна е направена от Alexandra Anennkova на Вто Юли 09, 2013 8:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Вто Юли 09, 2013 6:30 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_mmht1ihBiB1qapp5ko1_250
-Няма да отида в затвора и ти го знаеш - успокои я той, изтривайки сълзите, които неспирно се стичаха по страните й. - Той...той се е изгаврил с теб, а ти чакаш две години преди да ми кажеш?Преди да...направиш каквото и да е?Не искам да мислиш за мен, а за себе си...Мога достатъчно добре да се грижа за себе си.Би ли повярвала, че ще се оставя да ме тикнат в затвора, заради някой като него?Естествено, че не.Мога да направя живота му ад по хиляди начини, които не включват отиването в затвора нито на мен, нито на него.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Вто Юли 09, 2013 9:01 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_inline_mjyyvelQZz1qz4rgp
-Познавам те по-добре от всеки друг..ти си моето отражение в огледалото и просто не мога да рискувам да те загубя..не мога да си го позволя..Проклетникът може би вече е мъртъв или е в затвора..не знам..не съм проверявала от тогава..-говореше тя, стараейки се да бъде убедителна, знаейки че няма абсолютно никаква полза, защото Александър беше същият като нея..Нямаше да се откаже толкова лесно.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Вто Юли 09, 2013 9:11 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_mm7nnjkp9D1r1a7vio4_250
-Никой не е казал, че ще ме загубиш.Да съм тръгнал някъде? - опита се да се засмее. - Не, нали?Но това не означава, че онова копеле не трябва да си плати, чу ли ме?Трябва да страда двойно повече отколкото ти си страдала...
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Вто Юли 09, 2013 9:15 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_inline_mjyz8dp9WR1qz4rgp
-Знам..мислиш ли, че не се събуждам всяка сутрин мислейки за него..и за това как го искам някъде, където да не може да нарани нито мен, нито което и да е друго момиче..-усещаше как гласът и се повишава..След това внезапно заглъхна..-Ако толкова искаш ще отида и ще подам оплакване, но е минало твърде дълго време и надали някой ще ме отрази.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Вто Юли 09, 2013 9:35 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_mm6d491sQq1qgfx04o2_250
-Няма да си помръднат пръста.Минали са две години, няма доказателства, няма нищо...по-добре не прави нищо, само ще се разчуе и ще стане по-зле.Остави всичко на мен, става ли?И не искам да се тревожиш за това...или дори да мислиш за това.Знам, че е трудно, но ще продължиш живота си без сянката на ужасното нещо сторено от него.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Вто Юли 09, 2013 9:42 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_inline_mjyz3kkPwj1qz4rgp
-Ако го направя аз..Ще го направиш и ти..ясно..Няма да се занимаваш с това..-каза му тя строго..
-Изобщо не се опитвай да правиш нищо..така само ще събудиш и малкото спомени, които успях да забравя..Не искам повече да страдам, Александър..Не искам.. -хвана го за ръката и го поведе към ресторанта, който бяха избрали..
-Единственото, което искам сега е да хапна..както и ти..разбрахме ли се?- дори и да кажеше да..това никак нямаше да е края..пределно ясно познаваше тази ярост, която сега бе в очите му.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Вто Юли 09, 2013 10:02 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_mm35aqKB2J1qe7k7so3_250
-Разбрахме се, разбрахме се... - промърмори той и се остави тя да го заведе в ресторанта.
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_mlynlubac51rkt1ito2_r2_250
-Нека говорим за нещо по-позитивно.Нещо различно около снимките?
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Сря Юли 10, 2013 7:11 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_inline_mjz3lgRyay1qz4rgp

-Снимките..-изсмя се тя..-Нищо особено, просто исках да се разнообразя, но както ти казах снимките с теб биха били още по-хубави..-допълни тя и на лицето и се изписа онази дяволита усмивка..
-Искам да пуснат общите ни снимки..-каза тихо тя, надявайки се да не започне да недоволства.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Сря Юли 10, 2013 7:24 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_mlv1l6ZimR1qe1i57o2_r1_250
-Повярвай ми, Екатерина няма да остане доволна от този факт.Аз в компанията на полуголо красиво момиче?Предвещава дълги месеци в които ще ме гледа на криво.Не че и без това не го прави.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Сря Юли 10, 2013 7:49 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_inline_mjz452yuzf1qz4rgp

-Стига бе..толкова ли е зле..-каза тя на шега..-Като заговорихме за нея..все още не сме се запознали..-допълни тя хвърляйки му гневен поглед..-А и не съм, човека от който може да ревнува..-смъмри я на ум тя.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Сря Юли 10, 2013 8:02 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_mls3ygRXrl1qatuw0o2_500
-Тя почти не излиза от дома ни и мисля че единственото което прави е да ми лази по нервите и да тренира.Мисля че тайно обмисля дали да не сложи арсеник в някоя от храните, които приготвя.С няколко думи...отношенията ни са на просто познати, така че не виждам смисъл да се запознаваш с нея.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Сря Юли 10, 2013 8:08 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_inline_mjz4j7Z1fV1qz4rgp

-Ауч..Кажи и само, че ще си плати и то сериозно, ако реши да прави нещо, което не е обмислила добре..-закани се Алекс, надявайки се по-скоро да е прозвучало като шега, макар че тя изобщо не се шегуваше.
-Щом тогава мислиш, че няма нужда..значи няма нужда да се запознавам с нея.., но искам да ми разкажеш всичко за последните две години.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Сря Юли 10, 2013 8:15 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_mlp8tujuXU1qggrzoo5_250
-Ами...предимно премина в преговори на баща ми, с нейния баща...опитвайки се да уредят брака ни.Така че живота ми през това време беше скучен.Трябваше да се запозная с нея, да я направя своя жена и да постъпя така както всеки друг в руския ми род.Скучно, нали?
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Сря Юли 10, 2013 8:21 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_inline_mjz4gk7OnD1qz4rgp
-Говори ми за руски род..-каза тя и се засмя..-Как може да ти го причини..Може и да ти е банално, но аз като момиче..и то по-малко от теб..-допълни с насмешка тя..-вярвам, че трябва да си с този, който обичаш и който искаш, а не с някой с който, бракът ви е напълно уреден.
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Сря Юли 10, 2013 8:34 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_mlpojsJ6kN1qdpmluo2_250
-Кажи го на родителите ми.Но...честно казано, винаги съм знаел какво ме очаква, така че...родът ми никога не би изневерил на принципите си.Не е нещо нечувано.Но тогава по твоята логика, ти защо не си с този, когото обичаш?Трудно е да намериш такъв.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Сря Юли 10, 2013 8:42 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_inline_mjz489xj2b1qz4rgp

-Никога не ми е вървяло с мъжете..-каза тя и двамата се засмяха..-Родовете ни са толкова близки, че ми е пределно ясно какви са и вашите и нашите принципи, но аз явно бях първата, която прекрачи принципите на моя..
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Сря Юли 10, 2013 8:55 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_mlp3rgXLyq1qdfg4jo5_250
-Всеки трябва да има своята черна овца, нали така?Пък и не е вярно, че не ти върви с мъжете.Аз съм живото и най-прекрасно доказателство за това.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Сря Юли 10, 2013 9:00 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_inline_mjyzlbk3M41qz4rgp
-Милият ми..- изкиска се тя и го прегърна през кръста..
-Да ти кажа, ако имах шанс..не бих се замислила.., да имам най-прекрасното същество на земята.., а именно теб.., но..аз пак си те имам..просто в малко по-различна форма..
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Сря Юли 10, 2013 9:31 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_ml7qp09K6V1r3ivzao2_500
-Недей, че ще се възгордея още повече от това.Можеш да запазиш мръсните си мисли свързани с мен, само в съзнанието си.Току виж наистина съм решил да изневеря на съпругата си и ще стане наистина лошо.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Сря Юли 10, 2013 9:35 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_inline_mjz3fhgTrj1qz4rgp

-Аз мръсни мисли..с теб...няма такова нещо..-каза иронично тя..и замълча..
-Поне ще е хубаво да и изневеряваш с мен..-допълни след, което последва бурен кикот..След това отново замълча и отново се разсмя..
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexander Belikov Съб Юли 13, 2013 5:15 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_inline_ml7o3zW3B01qz4rgp
-Шшт, недей, защото ще те издам!
Но той много добре знаеше, че няма да го направи.А и дори да го направеше, едва ли щеше да има голям ефект.
He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_mpq20nZ3Al1rsb51ro3_r1_250
-Но дори и да го направя, тя няма да се впечатли особено, така че...няма опасност за теб.
Alexander Belikov
Alexander Belikov
Барон
Барон

Брой мнения : 72
Харесани постове : 4
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Alexandra Anennkova Нед Юли 14, 2013 6:05 pm

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Tumblr_inline_mjyzh0raZF1qz4rgp

-Аз и страх..О моля те Александър..сякаш не ме познаваш..-каза тя самоуверено с шеговита нотка в гласа си
-Особено от жена ти.., но все пак би било забавно..-каза тя отново с онзи "Ебавам те!" глас..
Alexandra Anennkova
Alexandra Anennkova
Модератор
Модератор

Брой мнения : 225
Харесани постове : 0
Join date : 03.07.2013

Върнете се в началото Go down

He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander) - Page 2 Empty Re: He knows her..she knows him (Alexandra and Alexander)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите